31 Ocak 2010 Pazar

Gün altı: İndirim zamanı!Muhteşem! Bugün maillerimi açtım, tanımadığım 5 mail adresi karşımda. Kızlar teşekkür ediyor. Çantayla çorap kombinlerimi pek beğenmişler. Hepsine tek tek cevap yazdım. Her şey ayrıntıda gizli!

Sonra da Vakko, Vakko Butik, V2K ve Vakkorama’larda %50 sezon indirimine ek inci etiketli ürünlerde %50 indirim fırsatını kaçırmamak için Teşvikiye'ye yollandım.

26 Ocak 2010 Salı

Gün altı: Evde miskinlik
Biraz geç uyandım. Peynirli omlet hazırlayıp, TV karşısına kuruldum. Bilgisayar kucağımda, elma suyum masada. Arkadaşlarım bile neden böyle bir blog yaptığım konusunda şüpheli. Ama olacak inanıyorum.

Bugünü Zelfist'in bloguna bakarak geçiriyorum. Zara yaz koleksiyonunu ortaya çıkarmış, erkeklerde moda gece mavisiymiş.

Gün beş: Sabaha kadar eğlence!
Cumartesi, istisnasız Taksim günü.Sabah biraz yorgun başladım ama,akşama kadar battaniye altı yapma niyetindeyim. Yemeği evde yiyip, mor Penti’lerimi çektikten sonra Lokal, Kiki, Minimuzikhol, gezmeyi planlıyorum.Minimuzikhol’e giriş genelde 10 TL. Bilginize.

Gün dört: Akşama hazırlık
Cuma bizimkiler, annemle babam yani, yemeği bizle ye dedi. Özlemişler. İstikamet Cihangir Savoy Balıkçısı. Palamut, roka salatası, acılı ezme ve kalamar. Bu menüye hayır denir mi? 11’den sonra da arkadaşlarla Ghetto’da olacağım. Sao Paololu Cibelle sahnede. İyi müzik sevenleri beklerim.

P.S. Sonrasında Miller Back 2 Back Party @ Public; Bon Mod @ Roxy; Fuchs, Mr. No Name @ Lokal'e de uğrayabiliriz.

Gün üç: Kar beyaz, ben beyaz
Özlem Tekin’in çok eski bir şarkısı itunes’umda: “Dağları deldim tek başıma, çölleri aştım bir tek ben.” Ben de kız başıma yapabilecek miyim bakalım bu işi? Bu blogun hitlerini 10000’lere çıkarabilecek miyim?

Neyse patetik tavırları bırakıp bugünkü programı bildiriyim: Alanİstanbul'da Küpşehir sergisi, üstüne Milk Gallery. Akşam da Galata civarlarında olacağıma göre yemeği Açık Mutfak'ta yerim diye düşündüm. Kısır, köfte ve pilav. Anne usülü.

Gün iki: Pembe hayaller
İkinci gün. Pembeleri çektim. Pembe hayaller, çingene pembesi, toz pembe... Pembe deyince aklıma gelenler... Birazdan çıkıp okula gidicem. Annemin blog'um hakkındaki ilk tepkisi “Kızım nerden çıktı bu proje. Okul, iş, ders arasında bir de bununla mı uğraşacaksın?” Olsun bakıyor ya =)

Gün bir: Yeşil çoraplarımİlk gün. İlk post. İnanılmaz heyecanlıyım. Önümüzdeki üç ay, kesin sayı vermek gerekirse 180 gün boyunca tek bir siyah elbiseyle bambaşka kılıklar yaratacağım. Aksesuarlar, ayakkabılar, saçlar ve elbette çoraplar. Herşeyi değiştirecek olan onlar. Sanırım bütün gün kaç kişi girmiş diye bakmakla geçecek. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

25 Ocak 2010 Pazartesi

İşte Siyah Elbisem