22 Temmuz 2010 Perşembe

Gün yüz altmış dokuz: Rötar
Halim bu. İki gündür ev taşıma işleriyle uğraşınca çarşamba, perşembe birbirine girmiş durumda. Elbiseyi bile hangi kutuya koyduğumu unuttum. Bugün panikle hepsinin içinde ararken buldum kendimi. Neyse. Sonunda. Yeniden. Gün yüz altmış dokuz. 11 gün kalmış. İnanamıyorum

20 Temmuz 2010 Salı

Gün yüz altmış sekiz: makyaj
Yarın düğün var. Haftaiçi ne düğünü demeyini zamansız kalmışlar. Sarı bir elbisem var. Kısa, düğüne de artık siyah elbiseyle gitmiyim dedim, buna uygun makyaj önerileri aramaktayım. Ne renk uyar, nerede yaptırılır, var mı önerileri olan?

18 Temmuz 2010 Pazar

Gün yüz altmış yedi: Pazar
Bugün yapacak hiçbir şey olmayınca ben de evi toplamaya koyuldum.Unuttuğum eşyalar arasından çıkanları size anlatamam. Yarın. Yeni hafta. Beni dört ayrı mekanda çekim bekler. Sizde durumlar neler?

17 Temmuz 2010 Cumartesi

Gün yüz altmış altı: sun.day.sky!
Evde oturmak yok bugün, evdeki bütün bozuk araçlarla gereçleri bir kenara bırakıp sun.day.sky'da eğlenmeye gidiyoruz! O da nesi diyenlere de şuraya tıklamalarını tavsiye ediyorum.

15 Temmuz 2010 Perşembe

Gün yüz altış beş: kutlama
Yarın bizim kızlardan biri için bekarlığa veda partisi düzenliyoruz. Mekan: ev. Davetli sayısı: 10'u geçmez. Ben içkilerden sorumlu olduğum için bugünden şişeleri dizdim sıraya. Selen de nar ekşili kısır yaptırıyormuş. Anlayacağınız kalori hesaplarına bir gün ara. Hadi dışarı çıkalım faslı gelince aklınızda bir yer var mı?

9 Temmuz 2010 Cuma

Gün yüz elli dokuz: Hata!
Dün kayıt giremedim çünkü ne yaparsam yapayım, hangi bilgisayarı kullanırsam kullanayım bir türlü blog'umla bağlantı kuramadım. Tatilmiş gibi yaptım ben de. Bu sabah kalkınca hemen yine girişimde bulundum. Oldu!

Ben de bunu güzel bir t-shirt'le kutlayayım dedim. Herkeslerden bir günlük sorun için özür dilerim!!!

7 Temmuz 2010 Çarşamba

Gün yüz elli sekiz: Kaş mı Alaçatı mı?Tatil programları başladı. Bu haftasonu kimileri Gümüşlük, diğerleri Alaçatı, birileri de Kaş'a kaçıyormuş. Benim durumlar zor görünüyor henüz tatil için ama vakit gelince nereye gitsem önerilerinizi beklerim.

1 Temmuz 2010 Perşembe

GÜn yüz elli iki: CazzzİKSV Caz Festivali başladı! Ben neye gitsem diye düşünürken festival blog'unda seçme konserler hakkında bilgiler buldum. BU arada Cumartesi Tünel'in bir sürü sokak ve mekanında konserler varmış. Onu da atlamayın derim.